O nás

Firma mm-sports vznikla v r.1991, keď zabezpečovala iné obchody a športové kluby športovými potrebami. Od roku 1993 sa špecializuje len na veľkoobchod a maloobchod mimo riadnej predajne s hokejovými položkami a lyžiarskymi voskami, kolieskovými lyžami a posilňovacím zariadením pre športovcov.

Postupne sme získali z Fínska výhradné zastúpenie uvedených značiek pre Slovenskú republiku a vybudovali sieť obchodných partnerov, kde si môžu zákazníci kúpiť kvalitné a cenovo výhodné hokejky, výstroj, oblečenie a doplnky. Lyžiarske a biatlonové kluby, vrátane reprezentácií a niektoré obchody zásobujeme lyžiarskymi voskami, servisnými pomôckami, lyžiarskymi palicami, kolieskovými lyžami a posilňovacím zariadením Ercolina.

Na titulnej stránke si môžete stiahnuť katalógy v pdf. formáte všetkých značiek, ktoré zastupujeme v Slovenskej republike. Jednotlivci môžu využiť sieť zmluvných partnerov, kde Vám personál rád vysvetlí a poradí pri nákupe. Ucelené skupiny ako napr. hokejové kluby, hokejové triedy v ZŠ, hobby skupiny - hokej, hokejbal a brankári si môžu vyžiadať cenovú ponuku na adrese mm-sports@stonline.sk

Jedinou podmienkou priameho nákupu a objednávky je počet minimálne 20 kusov / párov, (okrem brankárov) a právna subjektivita (IČO, adresa). Platba je na účet firmy mm-sports vopred a tovar zaslaný na adresu odberateľa.