Firma mm-sports vznikla v r.1991, keď zabezpečovala športové kluby športovými potrebami. Od roku 1993 sa špecializuje na veľkoobchod s hokejovým tovarom, lyžiarskymi voskami, kolieskovými lyžami a posilňovacím zariadením. Športový obchod pre všetkých zákazníkov a so všetkými druhmi tovaru na hokej, lyžiarske vosky, palice, NW paličky a posilňovacie zariadenie sme otvorili v roku 2018. Radi Vás privítame a ponúkneme Vám veľa kvalitných výrobkov včetne značky CCM, s ktorou oficiálne spolupracujeme. Zastupujeme CCM pre mestá Zvolen, Detva a Žiar nad Hronom, Kremnica, Banská Štiavnica a iné široké okolie v rámci celého Slovenska.

Postupne sme získali z Fínska a Talianska výhradné zastúpenie uvedených značiek pre Slovenskú republiku a vybudovali sieť obchodných partnerov, kde si môžu zákazníci kúpiť kvalitné a cenovo výhodné hokejky, výstroj, oblečenie a doplnky. Lyžiarske a biatlonové kluby, vrátane reprezentácií a niektoré obchody zásobujeme lyžiarskymi voskami, servisnými pomôckami, lyžiarskymi palicami, kolieskovými lyžami MARWE, START a posilňovacím zariadením Ercolina. Záujem narastá o NORD WALKING, populárny rekreašný šport zo škandinávie, pre všetky vekové kategórie. Predávame veľa druhov NW paličiek, pútok, rúčok, hrotov a papučiek. Radi Vám poradíme pri výbere.

Kliknutím na logo každej značky na titulnej stránke sa Vám zobrazí katalóg, alebo obrazová časť, kde si môžete pozrieť všetky ponúkané výrobky. Ak máte záujem o niektorú položku, napíšte nám e-mail a my Vám pošleme cenovú ponuku. Váš záujem môžete smerovať aj na iné značky (hokejové), ako sú uvedené v ponuke.